Złote Apartamenty Bielsko Biała

od 35 do 69 m2

Piękny widok na panoramę gór i Bielska-Białej.
1.
Trzy budynki na wzniesieniu Sarni Stok w Bielsku-Białej.
2.
Duże słoneczne balkony i tarasy.
3.
Duże przestronne okna.
4.
Winda na wszystkich poziomach.
5.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
6.
Bogata infrastruktura, sklepy, usługi, szkoły.

Opis

ZŁOTE APARTAMENTY to trzy budynki na wzniesieniu w Bielsku-Białej, duże, słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne okna.Rozpoczęliśmy I Etap budowy, zakończenie planujemy na sierpień 2021r. Budynki zaprojektowane zostały według najnowszych obowiązujących standardów. Architektura nowoczesna, bogata w szkło oraz duże przestronne okna i balkony oraz tarasy na parterze. Podążając za lubianymi i rozpoznawalnymi już w Bielsku „kolorowymi balkonami" (Apartamenty Olszówka) zaakcentowaliśmy lekko w kolory również powstające Złote Apartamenty.

zlote-apartamenty-4

Mieszkania na sprzedaż Złote Apartamenty Bielsko Biała

Złote Apartamenty Bielsko-Biała to trzy budynki na wzniesieniu zwanym Sarni Stok. Duże, słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne okna - właśnie tego możesz się spodziewać, wybierając mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej w ramach tej inwestycji. Rozpoczęliśmy I Etap budowy, a zakończenie inwestycji Złote Apartamenty planujemy na sierpień 2021 roku. Budynki apartamentów na sprzedaż zaprojektowane zostały według najnowszych obowiązujących standardów. Nowoczesna architektura, która jest bogata w szkło oraz duże przestronne okna i balkony czy tarasy na parterze to coś, co z pewnością Cię zachwyci.

Mieszkania deweloperskie Złote Apartamenty Bielsko Biała

Decydując się na zakup apartamentu właśnie tu, zyskasz także dostęp do rozbudowanej infrastruktury oraz dróg wyjazdowych. Dzięki temu Twój apartament w Bielsku-Białej będzie niezwykle funkcjonalny - zarówno pod względem komfortu mieszkania, jak i dostępu do punktów usługowych i wygodnego dojazdu do centrum oraz pobliskich miast.  Zachęcamy do sprawdzenia, jakie apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej są jeszcze dostępne! Podążając za lubianymi i rozpoznawalnymi już w Bielsku "kolorowymi balkonami" (Apartamenty Olszówka) postanowiliśmy w ten sam sposób uatrakcyjnić apartamenty na sprzedaż, które powstały w ramach inwestycji Złote Apartamenty.

zlote-apartamenty-7

Wyślij do nas wiadomość

Formularz Kontaktowy

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Jak najszybciej odpowiemy na wszystkie Państwa Pytania

Pozostań w kontakcie z nami !