Park Kochanowskiego Bielsko Biała

od 30 do 70 m2

Kameralne osiedle w centrum miasta.
1.
Centrum miasta.
2.
Podziemny garaż.
3.
Tylko dwupiętrowe budynki.
4.
Na południowym stoku.
5.
Duże słoneczne balkony.
6.
Ogrodzone i monitorowane.

Opis

Kameralne osiedle PARK KOCHANOWSKIEGO w samymy sercu Bielska-Białej. Mieszkania od 30m2 do 70m2 z dużymi, nasłonecznionymi balkonami skierowanymi na południe. Sprzedaż mieszkań w Bielsku-Białej to temat, który budzi Twoje zainteresowanie? Nic dziwnego, geograficzne położenie tego miasta zachęca do tego, by tu zamieszkać.

Apartamenty Park Kochanowskiego to jedna z inwestycji, które podczas szukania mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej szczególnie warto wziąć pod uwagę. Kameralne osiedle Park Kochanowskiego zlokalizowane w samym sercu miasta to doskonały wybór dla każdej rodziny. Dostępne apartamenty na sprzedaż o metrażu od 30m2 do 70m2 dodatkowo zachęcają dużymi balkonami, które skierowane są na południe, co gwarantuje idealne nasłonecznienie w ciągu dnia.

nowe mieszkania Park Kochanowskiego Bieslko Biała

Mieszkania na sprzedaż Park Kochanowskiego Bielsko Biała

Apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej - Park Kochanowskiego zapewniają też dostęp do podziemnego garażu. Dzięki temu żaden z mieszkańców nie musi przejmować się tym, że mieszkając w centrum miasta, będzie miał problemy z zaparkowaniem auta. Co więcej, całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Pozwala to mieć pewność, że na teren kompleksu mieszkalnego nie dostanie się żadna z niepowołanych do tego osób, co ma zdecydowane znaczenie dla poczucia komfortu.

Apartamenty Park Kochanowskiego Bielsko Biała

Jeśli marzysz o tym, by zamieszkać w doskonale zlokalizowanym apartamencie w nowoczesnym budynku, inwestycja Park Kochanowskiego będzie właściwym wyborem. Zachęcamy też do tego, by sprawdzić inne mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej.

nowe mieszkania Park Kochanowskiego Bieslko Biała

Wyślij do nas wiadomość

Formularz Kontaktowy

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Jak najszybciej odpowiemy na wszystkie Państwa Pytania

Pozostań w kontakcie z nami !