Apartamenty przy Zaporze Bielsko Biała

Opis

Apartamenty przy Zaporze w Bielsku-Białej to inwestycja, którą zlokalizowano w malowniczej okolicy — w niewielkim oddaleniu od lasu i rzeki. Nowe apartamenty zapewniają dostęp do widoku na beskidzkie szczyty. Jeśli bliskość przyrody i prywatność, jaką zapewnia usytuowanie budynku to coś, na czym Ci zależy, wybierz Apartamenty przy Zaporze, które powstały w ramach jednej z ostatnich inwestycji Bud-Max.pl

Apartamenty przy Zaporze Bielsko Biała

Nowe apartamenty w Bielsku Białej

Jeżeli szukasz apartamentu na sprzedaż w Bielsku-Białej, ale cenisz sobie ciszę i spokój, to Apartamenty przy Zaporze są idealnym rozwiązaniem. Oferta dostępnych lokali mieszkalnych pozwala spełnić oczekiwania każdego klienta. Wśród nowych apartamentów składających się na inwestycję Apartamenty przy Zaporze, dostępne są 42 mieszkania o różnych powierzchniach — od 45 do 125 m2. Wszystkie osoby, które zdecydują się na apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej właśnie tutaj, otrzymają dostęp do przestrzennego ogrodu oraz podziemnej hali garażowej. Co więcej, teren Apartamentów przy Zaporze jest ogrodzony i monitorowany, dlatego można liczyć na duże bezpieczeństwo. Jest to szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi, dla których nasze nowe apartamenty są doskonałym miejscem do zamieszkania.

Apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej

Szukając mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej szczególną uwagę zwróć na usytuowanie budynku. Marzysz, by zamieszkać blisko centrum? A może chcesz uciec od miejskiego zgiełku i najbardziej interesują Cię nowe apartamenty, z których rozciąga się piękny widok, a jednym z największych atutów jest bliskość natury? Apartamenty przy Zaporze potrafią to zapewnić. Znajdują się one na terenie doliny będącej częścią Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Z miejsca tego nie tylko można cieszyć się niepowtarzalnym widokiem, ale też wybrać się na pieszą wędrówkę. Bud-Max.pl to jeden z największych deweloperów w Bielsku-Białej. Jeśli więc zależy Ci na innych udogodnieniach lub myślisz o innej lokalizacji, sprawdź pozostałe inwestycje. Jesteśmy pewni, że wśród apartamentów na sprzedaż każdy znajdzie coś dla siebie!

Apartamenty prz Zaporze w Bieslko Białej

Wyślij do nas wiadomość

Formularz Kontaktowy

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Jak najszybciej odpowiemy na wszystkie Państwa Pytania

Pozostań w kontakcie z nami !