Apartamenty Olszówka Bielsko Biała

od 38 do 72 m2

Wysoki standard materiałów, atrakcyjna okolica
1.
Funkcjonalny układ mieszkań
2.
Winda, pomieszczenie na rowery
3.
Ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej
4.
Podziemne garaże, oraz miejsca parkingowe na terenie osiedla
5.
Osiedle zamknięte, całodobowa ochrona agencyjna

Opis

Tuż obok alei pięknych, starych buków niedaleko centrum miasta powstaje nowa inwestycja wielorodzinna. Są to nowoczesne apartamenty zlokalizowane przy ulicy Generała Józefa Kustronia. Lokalizacja zaspokaja najistotniejsze potrzeby mieszkańców: bliskość niezbędnych punktów usługowych, szkół, centrów handlowych oraz dostęp do terenów rekreacyjnych. Bielskie Błonia, „Cygańskiego lasu” czy krytych i odkrytych pływalni – to wszystko jest w zasięgu ręki i zachęca do aktywnego wypoczynku całe rodziny.

apartamenty-olszowka-2

Apartamenty Olszówka Bielsko Biała

Tuż obok alei pięknych, starych buków niedaleko centrum miasta umiejscowiona jest inwestycja wielorodzinna - Apartamenty Olszówka. Są to nowoczesne apartamenty na sprzedaż w Bielsku - Białej zlokalizowane przy ulicy Generała Józefa Kustronia. Lokalizacja, w jakiej usytuowane są Apartamenty Olszówka, zaspokaja najistotniejsze potrzeby mieszkańców: bliskość niezbędnych punktów usługowych, szkół, centrów handlowych oraz dostęp do terenów rekreacyjnych. Bielskie Błonia, „Cygański lasu” czy kryte i odkryte pływalnie – to wszystko jest w zasięgu ręki każdego mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej w ramach tej inwestycji i zachęca do aktywnego wypoczynku całe rodziny.

Mieszkania na sprzedaż Olszówka Bielsko Biała

Apartamenty Olszówka podobnie jak inne nasze inwestycje zaprojektowano w taki sposób, by układ mieszkań odpowiadał potrzebom wszystkich lokatorów. Każde z mieszkań jest wysoce funkcjonalne i pozwala optymalnie zagospodarować całą przestrzeń. Do apartamentów na wyższych piętrach można dojechać windą. Czymś, co zdecydowanie wyróżnia tę inwestycję, są kolorowe balkony, które skutecznie przyciągają uwagę już z daleka! Podobne rozwiązanie zastosowano podczas realizacji inwestycji Złote Apartamenty. Sprawdź, jakie inne apartamenty wśród naszych inwestycji w Bielsku-Białej gwarantują dostęp do podobnych udogodnień i zdecyduj się na zamieszkanie w jednym z nich. 

apartamenty-olszowka-6

Wyślij do nas wiadomość

Formularz Kontaktowy

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Jak najszybciej odpowiemy na wszystkie Państwa Pytania

Pozostań w kontakcie z nami !